155. árverés - 189. tétel
Bársony István
Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferencz képeivel.
Bp., (1910.) Athenaeum. |
1t. (díszcímlap)+154+(1)p.+12t. (6 felragasztott kép) |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. Nagyon szép példány. |