150. árverés - 41. tétel
Molnár Ferenc
A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára.
Bp., 1907. Franklin-Társulat. |
242p.+8t. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Első kiadás. |
Restaurált, enyhén kopottas, rajzos, (kék) kiadói vászonkötésben. |