Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
150. árverés
Ady Endre 1919-2019 [1-3]
Tétel [4]
Balaton [5-8]
Tételek [9-10]
Bibliofil kiadványok [11-13]
Tételek [14-15]
Budapest régi látképeken [16-17]
Csillagászat [18-20]
Tételek [21-23]
Erdély [24-27]
1848-1849 [28-29]
Fénykép, fényképészet [30-32]
Fizika, matematika [33-34]
Grafika, rajz [35-36]
Tételek [37-38]
Ifjúságunk kedvencei [39-43]
József Attila [44-49]
Tételek [50-51]
Kazinczy Ferenc [52-53]
Kézirat [54-67]
Kner-nyomtatvány [68-71]
Tételek [72-73]
Különleges ajánlások [74-84]
Liszt Ferenc [85-87]
Tételek [88-89]
Magyar avantgárd [90-93]
Tételek [94-100]
Metszet, látkép [101-102]
Modern építészet [103-104]
Tétel [105]
Oklevél [106-114]
Október 6. Arad [115-118]
Tételek [119-123]
Régi Magyar Könyvtár [124-127]
Tétel [128]
Széchenyi István gróf és kora [129-132]
Szerb Antal könyvtárából [133-136]
Térkép, atlasz [137-146]
XVI. századi nyomtatványok [147-150]
150. árverés - Tételek 119-123
119. tétel
Petőfi Sándor
Czipruslombok Etelke sirjáról
Pest, 1845. Beimel József ny.
Részletek >>
120. tétel
Petőfi Sándor
A helység kalapácsa.
Budán, 1844. Magyar Kir. Egyetem betűivel.
Részletek >>
121. tétel
Petőfi Sándor
Szerelem gyöngyei
Pest, 1845. Landerer és Heckenastnál.
Részletek >>
122. tétel
Petőfi Sándor
Versek. 1842-1844.
Budán, 1844. Magyar Kir. Egyetem.
Részletek >>
123. tétel
Radnai történetek, mellyek Szép Reggeli, Estvéli, Gyónás és Áldozat előtt 's után, a' sz. Mise alatt mondandó Imádságokkal, némelly ájtatos Énekekkel megbővítve azon kegyelmes Képnek látogatására járulandó keresztény Híveknek örömökre újra kinyomtattak
Szegeden, 1828. Grünn Orbán' betűivel 's költségével.
Részletek >>