149. árverés - 235. tétel
Kazinczy Ferencz
~' levelei Kis Jánoshoz. I-II. kötet.
Buda, [ny. Egyet. |
XVIII+(2)+384p.; 383p. (---' eredeti munkái. Összeszedék Bajza József és Schedel Ferencz. Második osztály. Levelek. I-II.) |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |
Szüry: 2388. |