149. árverés - 234. tétel
Katona, (István) Stephanus
Historia critica primorum Hungariae ducum, ex fide domesticorum et exterorum scriptorum concinnata, a ~
Pestini, 1778. Michael Weigand et Joannes Georgius Koepf. |
(20)+747+(21)p. |
Kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel. |