147. árverés - 35. tétel
(Le Clerc, Jean)
Histoire d' Emeric comte de Tekeli, ou memoires pour servir a sa vie... Corrigé & Augmenté Par ****
Cologne, 1697. Jacques de la Verite. |
1t. (Thököly Imrét ábrázoló rézmetszetű címkép)+(12)+324p. |
Apponyi a mű 1693-as és 1694-es kiadását írja le. |
Aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis kopásnyomokkal. |
Apponyi: 0 |