Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
147. árverés
Tétel [1]
Bibliofil kiadványok [2-5]
Budapest régi látképeken [6-9]
Tételek [10-11]
Erdély [12-13]
1848-1849 [14-21]
Fénykép, fényképészet [22-23]
Fotóművészet [24-28]
Tételek [29-30]
Hungarica [31-40]
Tételek [41-46]
Kézirat [47-64]
Tétel [65]
Különleges ajánlások [66-77]
Magyar avantgárd [78-84]
Magyar politikai plakátok [85-93]
Magyarország képekben [94-96]
Tételek [97-98]
Metszet, látkép [99-103]
Mezőgazdaság [104-105]
Tétel [106]
Művészi könyvkötések [107-111]
Oklevél [112-125]
Tétel [126]
Orvostörténet [127-130]
Tételek [131-140]
Ponyvakiadások [141-142]
Tételek [143-145]
II. Rákóczi Ferenc és kora [146-148]
Reformáció [149-158]
Régi Magyar Könyvtár [159-163]
Tételek [164-165]
Széchenyi István gróf és kora [166-169]
Szőlészet, borászat [170-171]
Tétel [172]
Térkép, atlasz [173-182]
XVI. századi nyomtatványok [183-188]
Utazás [189-192]
Tétel [193]
Vadászat [194-195]
Tételek [196-199]
147. árverés - Tételek 196-199
196. tétel
Veszelszki Antal
A' növevény-plánták' országából-való erdei, és mezei gyűjtemény, vagy-is fa- és fűszeres könyv, mellyben azoknak Deák, Magyar, Német, Frantz, Tseh, és Oláh neveik, külső, belső, és köz hasznaikkal egyetemben Máthiolusból 's több Fa-, és Füvész-Írókból a' köz-rendű Hazafiak' kedvekért szálanként egybe-szedettek ~ által
Pesthen, 1798. Trattner Mátyás.
Részletek >>
197. tétel
Vitkovics Mihály
~ meséji és versei
Pest, 1817. Trattner ny.
Részletek >>
198. tétel
Vörösmarty Mihály
Szózat
(Lőcse), 1860. Werthmüller János és fia bet..
Részletek >>
199. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Vérnász. Szomorújáték öt felvonásban.
Budán, 1834. Magyar Királyi Egyetem.
Részletek >>