147. árverés - 183. tétel
Costanus, Antonius Guibertus
Polyhistor
Lugduni, 1561. Apud Joan. Tornaesium et Gul Gazeium. |
59+(9)p. A cím díszes fametszetű keretben. |
Hozzákötve:
Apologeticon...
Lugduni, 1561. Apud Joan. Tornaesium et Gul Gazeium. 58p. A cím díszes fametszetű keretben.
Hozzákötve:
Plutarchus:
De oraculorum defectu liber, Ab Adriano Turnebo latinitate donatus, & annotationibus quibusdam illustratus
Lutetiae, 1561. Ex officina Michaelis Vascosani. 48 lev. |
Díszesen aranyozott, XIX. századi bőrkötésben. Márványozott előzéklapokkal. A kötéstáblák közepén aranyozott supralibros-szal. |
Poss.: Az első kötéstábla belső oldalán a "Bibliotheca Cortina" könyvjegyével. Joaquin Gómez de la Cortina a madridi egyetem rektora és a legfelsőbb bíróság tagja volt a XIX. század közepén. |