141. árverés - 151. tétel
Reisinger János
Állattan a gerinczesekről. Szerkezé ~. I-II. kötet [egybekötve].
Budán, 1846. Magyar Királyi Egyetem ny. |
X+412+(1)+VI+(2)+211p. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |
Poss.: Dr. Reuter Kamillo könyvjegyével. |