140. árverés - 462. tétel
Vadas Jenő
A selmeczbányai m. kir. erdőakadémia története és ismertetője
Bp., 1896. "Pátria" ny. |
IV+383p.+15t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. A címlapon jelzett térkép példányunkból hiányzik. |
Enyhén sérült gerincű, kiadói papírborítóban. |