140. árverés - 461. tétel
Szontagh Miklós, dr.
Tátrakalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A szerző halála után átnézte: Dr. Jármay László. II. kiadás.
Bp., (1901.) Singer és Wolfner. |
(6)+IV+196+(4)p.+1 kihajt. térk. Példányunkból hiányzik egy térkép. (Singer és Wolfner Kalauz Könyvei.) |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. |