140. árverés - 104. tétel
Szilágyi Ferencz
Rajzok Erdély államéletéből a XVIII. században
Bp., 1874. Eggenberger. |
IV+135p. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. III. kötet. V. szám.) |
Hozzákötve: Balássy Ferencz: A székelyek alapszerződése vagyis a Székely Krónikának e szerződést tartalmazó pontjai. Bp., 1873. Eggenberger. 57p. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. II. kötet. X. szám.) Hozzákötve: Téglás Gábor: Tanulmányok Dacia délkeleti hadi szervezetéről. A rozsnyói táborhely (Erdenburg) és jelentősége Dacia történetében. Bp., 1901. MTA. 37+(2)p.+4t. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. XIX. kötet. V. szám.) Hozzákötve: Torma Károly: A Limes Dacicus felső része Bp., 1880. MTA. 134p. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. IX. kötet. II. szám.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A második mű eredeti borítója bekötve. |