140. árverés - 103. tétel
Székely oklevéltár. Kiadta a Magyar Történelmi Társulat kolozsvári bizottsága. Szerkesztette Szabó Károly — Dr. Szádeczky Lajos — Barabás Samu. I-VIII. kötet.
Kolozsvártt -- Bp., 1872-1934. K. Papp Miklós ny. -- Ev. Ref. Kol. ny. |
-- Ajtai K. Albert ny. -- Gombos Ferencz ny. -- (Fővárosi Nyomda Rt.) (2)+V+360p.; (4)+248p.; (2)+II+368p.; XL+374+(1)p.; XII+339+(1)p.; X+480p.; VIII+459p.; XXXIII+490p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. Több helyen -- feltehetően Domokos Pál Péter kezétől származó -- bejegyzésekkel és aláhúzásokkal. |
Poss.: Domokos Pál Péter könyvjegyével, az utolsó kötetben tulajdonosi bejegyzésével. |