137. árverés - 51. tétel
Zenarolla, Gio(vanni) Paolo
Vienna, 1687. Van Ghelen. |
(8)+140p.+1 kihajt. mell. |
Díszesen aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. |
Apponyi: 1313.; VD17 12:194702K. |