Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
137. árverés
Tételek [1-2]
Bibliakiadások [3-7]
Tételek [8-9]
Budapest régi látképeken [10-13]
Tétel [14]
"Első könyvek" [15-21]
Erdély [22-23]
1848-1849 [24-29]
Fénykép, fényképészet [30]
Folyóirat [31-33]
Fotóművészet [34-36]
Fürdők [37-42]
Tételek [43-44]
Judaica, zsidókérdés [45]
Hitvitázó irodalom [46-48]
Tétel [49]
Hungarica [50-51]
Tétel [52]
Fizika, matematika [53]
Jeles magyarok könyvárából [54-58]
Tételek [59-62]
Kézirat [63-85]
Kner-nyomtatvány [86-88]
Különleges ajánlások [89-104]
Tétel [105]
Magyar avantgárd [106-109]
Magyar krónikák [110-114]
Metszet, látkép [115-117]
Mezőgazdaság [118-124]
Művészi könyvkötések [125-130]
Oklevél [131-151]
Orvostörténet [152-158]
Tételek [159-164]
Régi Magyar Könyvtár [165-170]
Tételek [171-172]
Széchenyi István gróf és kora [173-179]
Szőlészet, borászat [180-182]
Tétel [183]
Nyelvészet [184]
Térkép, atlasz [185-188]
XVI. századi nyomtatványok [189-191]
Utazás [192-197]
Vadászat [198]
Tétel [199]
137. árverés - Széchenyi István gróf és kora 173-179
173. tétel
Dessewffy Emil gróf (1814-1866) politikus saját kezű aláírásával ellátott, nyomtatott körlevél.
Pest, 1846. ny.n.
Részletek >>
174. tétel
Kossuth Lajos
Felelet gróf Széchenyi Istvánnak ~tól
Pest, 1841. Landerer-Heckenast.
Részletek >>
175. tétel
Széchenyi István, gróf
Hitel
Pesten, 1830. Trattner és Károlyi.
Részletek >>
176. tétel
Széchenyi István, gróf
Hitel
Részletek >>
177. tétel
Széchenyi István, gróf
Javaslat a magyar közlekedési ügy rendezésérül
(Pozsony, 1848. Belnay ny.)
Részletek >>
178. tétel
Széchenyi István, gróf
Selyemrül
Pesten, 1840. Trattner és Károlyi.
Részletek >>
179. tétel
Wesselényi Miklós, b(áró)
Balitéletekről. Írta: ~ 1831-ben.
[Lipcse] Bukarestben, 1833. (Wigand.)
Részletek >>