137. árverés - 38. tétel
Kratochwilla, Thomas
Kurze Abhandlung über das Baden und dessen Nutzen, besonders aber über die Heilquellen in Töplitz bei Trentschin, im Königreiche Ungarn
Pressburg, 1838. G. Ludwig Weber. |
1t. (kőnyomat)+(8)+159+(5)p. |
A trencsénteplici gyógyfürdőt bemutató mű elején egy, általában a gyógyvizek hatásáról szóló értekezés olvasható. |
XX. századi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |
Győry: 39. old. |