137. árverés - 197. tétel
Zichy Jenő, gróf
~ oroszországi és keletázsiai expeditiójának beszámolója (1897-1898). Előterjeszti ~.
Bp., 1899. (Hornyánszky Viktor ny.) |
35p. |
A kötet első levelére ragasztott kártyán a szerző autogramja, datálással (Bp., 1896. VI. 8.), fölé székely rovásírással a "remélve tenni Z J" szöveget írta. |
XX. századi félvászon-kötésben. |