136. árverés - 315. tétel
Koller Gyula — Schmidt György
Kórrajzok bonczleletekkel a gyermekgyógyászat köréből, észlelve a pesti szegény gyermekkórházban. Közlik ~. Előszóval Balassa János... tanártól.
Pesten, 1863. Heckenast Gusztáv. |
(8)+119+(1)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Győry: 139. old. |