136. árverés - 314. tétel
Gallik Géza
Utmutatás a tápszerek, edények, szövetek és egyéb házi cikkek orvosrendőri vizsgálatára. Orvosok, gyógyszerészek, rendőrhatósági közegek s kereskedők számára irta ~. Második teljesen átdolgozott s bővített kiadás.
Kassa, 1887. Kocziányi és Vitéz. |
X+(2)+354+IXp.+1 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |