134. árverés - 298. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta Szász Károly. Harmadik egyedül jogositott képes kiadás.
Bp., 1898. Franklin. |
333+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. |
Festett, aranyozott, kiadói (zöldesszürke) vászonkötésben. |