134. árverés - 297. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás.
Bp., 1896. Franklin-Társulat. |
384p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas képpel. |
Festett, aranyozott, kiadói (piros) vászonkötésben. |