134. árverés - 136. tétel
Vargyas Endre
Magyar szabadságharcz története 1848-49-ben. A magyar nép számára irta ~. Második bővitett kiadás.
Bp., 1879. Méhner. |
763p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szép példány. |