134. árverés - 112. tétel
Ivánka Imre
Négy havi szolgálatom a magyar hadseregben 1848 junius végétől október végéig
Bp., 1881. Rudnyánszky A. ny. |
(4)+53p. Dedikált példány. |
A szerző Batthyány titkára, honvédezredes volt. 1848 októberében követ mivolta ellenére Jellacic elfogatta. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |