134. árverés - 111. tétel
Honvédek naplo jegyzetei. Összegyüjté Korányi Viktor. Második, javitott kiadás.
Pest, 1861. Emich. |
(6)+202p. |
Az első kiadást a rendőrség elkobozta. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A címlapon a Hentaller-gyűjtemény bélyegzőjével. |