Egy Henrietta E. Harris nevű Massachusetts állambeli lány emlékkönyve, a XIX. század közepéről. A kötet kőnyomatú címlappal készült, emellett további 12 litográfia díszíti, amelyek közül 9 színes. A különböző színű lapokon található bejegyzések 1849 és 1861 között keltek, Charlestownban és Bostonban. |
Díszesen aranyozott, XIX. századi bőrkötésben. A gerincen javítással. Aranymetszéssel díszítve. A tripla aranyozott léniákkal keretezett táblákon egymásba fonódó, aranyozott növényi ornamensekkel övezett középmezőben bőségtál látható. |