133. árverés - 101. tétel
Kreutzwald, Fr(iedrich) R(einhold)
Kalevipoeg. Üks ennemuistne jutt kahekümnes laulus.
Tartu, 1935. Eesti Kirjanduse Selts. |
318+(3)p.+20t. Gazdagon illusztrált. A szennycímlapon Zsirai Miklós nyelvésznek szóló ajándékozó sorokkal. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az eredeti borító bekötve. A gerincen apró kopásnyomokkal. |
Poss.: Zsirai Miklós gyűjteményi bélyegzőjével. |