130. árverés - 379. tétel
Budai Ésaiás
Közönséges história, mellyben a' régi népeknek, nemzeteknek, országoknak és birodalmaknak dolgai foglaltatnak. Kezdődik a' legrégibb időkönn, végződik a' napkeleti birodalom elenyészéssén. Készítette és a' tanulók számára most másodszor, megjobbítva kiadta ~.
Debreczenbenn, 1811. Csáthy György ny. |
(2)+372p. |
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. A címlap sérült. |