130. árverés - 255. tétel
Knatchbull-Hugessen, C(ecil) M(arcus)
The Political Evolution of the Hungarian Nation. Vol. I-II.
London, 1908. The National Review Office. |
VIII+354p.; (4)+363p. |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblákon festett-aranyozott magyar címerrel. |