130. árverés - 237. tétel
Lázár Gyula, dr.
Az ozmán uralom története Európában. I-II. kötet.
Bp., 1877. Franklin. |
VIII+334+VIII+339p. |
Hozzákötve: Vámbéry Ármin: A magyarság bölcsőjénél. A magyar-török rokonság kezdete és fejlődése. Bp., 1914. Athenaeum. 223p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |