130. árverés - 119. tétel
1848-49. Történelmi Lapok. Felelős szerkesztő: Kuszkó István. VI. évfolyam.
Kolozsvár, 1897. Gámán J. Örököse ny. |
VII+VIII+192+(1)p.+2t. Néhány levél felcserélve, hiány nincs. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az egyes számok borítóinak nagy része bekötve. |