129. árverés - 62. tétel
Hanák Ker(esztély) János
Természetrajz vagyis: az állat- növény- és ásványországnak természethű rajzokkal ellátott rendszeres leirása magán, és nyilvános oktatásra
Pesten, 1846. Hartleben. |
1t. (színes díszcímlap)+(8)+VI+343)p.+LVIIt. (kettő kivételével színes fametszetek) |
A mű másodszor 1853-ban jelent meg "Az emlősök és madarak képes természetrajza" címmel. |
Restaurált, korabeli vászonkötésben. A gerinc aranyozása megkopott. A táblák egy része enyhén foltos. Restored contemporary cloth. Some plates slightly stained. |