129. árverés - 55. tétel
Gedő Lipót
Magyar műgyüjtők és bibliofilek
Bp., 1931. Képzőművészet. |
(4)p.+40t. |
A karikatúra-album szereplői között találjuk Drescher Pált, Glück Frigyest, báró Kornfeld Mórt és Végh Gyulát is. |
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben, a lapok zsinórral átfűzve. Original half leather. Spine slightly worn. |