129. árverés - 211. tétel
Toldy István
A magyar politikai szónoklat kézikönyve. A legrégibb időktől a jelenkorig, vagyis a kitünőbb politikai szónokok életrajzi adatokban és jellemző mutatványokban feltüntetve. Kiadta ~. A magyar politikai szónoklat történeti vázlatával Toldy Ferenc által. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1866. Emich Gusztáv. |
XXX+446p.; IV+372p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szép példány. Contemporary half cloth. Spine richly gilt. Szüry: 4594. |