126. árverés - 36. tétel
Beöthy Ákos
A magyar államiság fejlődése, küzdelmei. Politikai tanulmány. I-III. rész [négy kötetben].
Bp., (1902-1903.) Athenaeum. |
XXII+895p.; (4)+392p.; (2)+599p.; 1t.+XV+493p. |
A harmadik részt a szerző halála után Bernáth Dezső rendezte sajtó alá. |
Az első három darab aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, a negyedik aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Az első két kötetben dr. Schönherr Gyula könyvjegyével. |