126. árverés - 259. tétel
(Maizonnet, Louis) Majzonnet Lajos
Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' Sz. Írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Írattatott ~ által. Fordíttatott Pétzeli Jó'sef r. komáromi prédikátor által. I-V. kötet.
Komáromban, 1791. Wéber Simon Péter Betűivel. |
(16)+XLVIII+583p.; (8)+XXX+592p.; 677+(3)p.; (8)+687p.; 687p. |
Enyhén kopottas gerincű, egységes, korabeli félbőr-kötésben. A gerinceken apró sérülésekkel. |