126. árverés - 258. tétel
Magyar irók arczképei és életrajzai. Első gyüjtemény 40 arczképpel.
Pest, 1858. Heckenast Gusztáv. |
(4)+162+(1)p. Az írók egészoldalas fametszetű mellképeivel. |
Több része nem jelent meg. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Báthory Nándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szüry: 2903. |