124. árverés - 97. tétel
Érdy János, dr.
Erdélyben talált viaszos lapok (Tabulae ceratae), és magyar őstörténeti vizsgálatok. Kiadta Magyari Kóssa Sámuel. Öt kőnyomattal.
Pest, 1859. Boldini R. |
(4)+68p.+5t. (színes kőnyomatok) |
Sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A címlapon és az utolsó táblán pecsét "Henszlmann Imre a Felső-magyarországi Muzeumnak" felirattal. |