124. árverés - 61. tétel
Családi naptár az 1808 évben február hó 10-én született nagysolymosi Koncz András leszármazottjai számára. Fényképével együtt adományozza nagysolymosi Koncz Frigyes Cs. és kir. Tábornok.
H.n., 1907. ny.n. |
1t. (fénykép)+(33)p. Kőnyomatos kiadvány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |