124. árverés - 49. tétel
Siklóssy László
Hogyan épült Budapest? (1870-1930)
Bp., 1931. Fővárosi Közmunkák Tanácsa.. |
623+(1)p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |