124. árverés - 46. tétel
Némethy Lajos
A pesti főtemplom története. I. kötet [unicus].
Bp., 1890. Rudnyánszky A. |
(4)+422+(1)p.+1t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |