124. árverés - 438. tétel
Szemere Bertalan
Utazás külföldön. Második bővített kiadás. I-II. köt [egybekötve].
Pest, 1845. Geibel. |
2t. (címkép+díszcímlap)+(8)+280+(4)p.; 2t.+289+(7)p.+1 kihajt. mell. Mindkét kötet címlapján metszetvignetta. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az első kötet címlapján több folttal. |