124. árverés - 397. tétel
Széchenyi István, gróf
Világ vagy is felvilágosító töredékek némi hiba 's előitélet eligazitására
Pesten, 1831. Landerer. |
(10)+XL+41-539+(5)p. Első kiadás. |
Széchenyi a Hitelt ért támadásokra reagálva írta e művét. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. Szentkirályi: 117. |