124. árverés - 35. tétel
Beöthy Ákos
A magyar államiság fejlődése, küzdelmei. Politikai tanulmány. I-III. rész [négy kötetben].
Bp., (1902-1903.) Athenaeum. |
XXII+895p.; (4)+392p.; (2)+599p.; 1t.+XV+493p. |
A harmadik részt a szerző halála után Bernáth Dezső rendezte sajtó alá. |
Az első két darab aranyozott, bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, a másik kettő korabeli vászonkötésben. Poss.: Az első két kötetben dr. Schönherr Gyula könyvjegyével. |