124. árverés - 348. tétel
Radvánszky Béla, báró
Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. I-III. kötet.
Bp., 1879-1896. Hornyánszky V. -- Knoll K. |
(2)+V+494p.; VIII+406p.; VII+429+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |