124. árverés - 32. tétel
Baróti Szabó Dávid
Kassán, 1777. Landerer Mihály ny. |
(24)+287+(1)p. Első kiadás. |
A versgyűjtemény a jezsuita szerző első megjelent munkája, másodszor 1786-ban adták ki "Vers-Koszorú..." címmel. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 368. |