124. árverés - 292. tétel
Monostori Károly — Rekenye József
A lóismeret kézikönyve. A m. kir. honvédség oktatási czéljaira összeállították: ~.
Bp., 1896. (Neumayer Ede ny.) |
(4)+211+(1)p. Gazdagon illusztrált. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |