124. árverés - 277. tétel
Kovachich, (Márton György) Martinus Georgius
Scriptores rerum Hungaricarum minores... Tomi I-II.
Budae, 1798. Typis Regiae Univ. |
1t. (a szerzőt ábrázoló rézmetszetű címkép)+(4)+104+(14)+XXXII+350p.; XXXII+444p. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |