124. árverés - 215. tétel
Istóczy Győző
~ országgyülési beszédei, inditványai és törvényjavaslatai 1872-1896. A Képviselőház naplójából és irományaiból összegyüjtötte és kiadta önmaga.
Bp., 1904. Buschmann F. |
VIII+408p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |