124. árverés - 191. tétel
Németh (Zsuzsanna) Susanna
A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Biztos utmutato: mint kelljen 1131 különféle legjobb ízű ételt, süteményt... legügyesebben és a' legujabb izlés szerint késziteni. Egy toldalékkal, mely magában foglal Gazdasszonytárt, vagy mindennemü ház-, konyha-, éléskamara, s pinczetartási utmutatásokat... A magyar házi asszonyok számára készitette ~. Kilenczedik bővitett s jobbitott kiadás.
Bp., 1875. Franklin-Társulat. |
(2)+334p. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |