124. árverés - 172. tétel
Fidibusz. Szerkeszti Heltai Jenő. 1905-1906. I-II. évfolyam [egybekötve].
Bp., 1905-1096. Nap. |
Gazdagon illusztrált, erotikus élclap. Az első évfolyamnak összesen öt száma jelent meg. A szerzők között találjuk Kosztolányi Dezső és Molnár Ferenc nevét is. A rajzok alkotói között pedig Faragó Géza, Kober Leó, Márk Lajos, Paulini Béla és Vadász Miklós is szerepel. |
Javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele javítva. Lakatos: 502. |